Maket Projelerimiz-Maketsan Maket

Maket Projelerimiz

SEKTÖRDE ÇITA YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYORUZ

Son teknoloji makineler ve birinci sınıf malzemelerle çalışarak Maketsan markasını sektöründe üst sıraya taşıyan firmamız kusursuz bir projeyi daha tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyor. 30 günlük yoğun ve titiz bir çalışmanın sonunda ortaya çıkardığımız bu eşsiz modelle, gururumuzu müşterimiz Evliya Gayrimenkul ile de paylaşmış olduk. 1/150 ölçekle çalışmayı tercih ettiğimiz bu maket modelinde uzman ekibimiz ışıklandırma,otomasyon ve peyzaj gibi çok ince işçilik gerektiren detayları dahi büyük bir özveriyle hazırladı. İstanbul'a binlerce benzersiz proje kazandıran firmamız maket sektörünün lideri olarak bu başarıyı gelecek yıllara taşımaya devam edecek.

Devamını Oku

MAKETSAN MARKASI DÜNYAYA AÇILIYOR...

Ülkemizde olduğu kadar yurt dışında da kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı başaran Maketsan sıra dışı bir projeyle daha maket sektörüne damgasını vurdu. Türkmenistan’daki bu eşsiz bu proje için Gap Yapı hiç kuşkusuz ki kendi alanında uzman olan Maketsan’la çalışmayı tercih etti. 1/750 ölçekle tasarladığımız bu maketi ekibimiz titiz bir çalışmayla 15 günde tamamladı. Işıklandırma,otomasyon ve peyzaj dahil her detayında birinci sınıf malzeme ve işçilikle hazırladığımız bu modeli maket sektörüne kazandırmış olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Devamını Oku

KALİTENİN ADI MAKETSAN...

Maket sektörünün devi Maketsan İstanbul’un çehresini değiştiren büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Akasya Yapı ortaklığı ile 25 günde bitirdiğimiz bu projede yine firma kalitemizi ve uzmanlığımızı ortaya koyduk. 2013’ün son günlerinde maket sektörüne kazandırdığımız bu projeyi 1/160 ölçeğinde tasarladık. Birinci sınıf malzeme kullanma politikamızdan ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini ilke edinerek ve işimizi büyük bir keyif  ve titizlikle yaparak başarıya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da maket sektöründe ve model yapımında çıta yükseltmeye devam edeceğiz.

Devamını Oku

DAP YAPI VE MAKETSAN BU PROJEDE BULUŞTU.

Türkiye’nin birçok şehrinde başarılı projelere damgasını vuran Dap Yapı İstanbul’un geleceği parlak semti Kağıthane’deki bu proje için maket sektörünün öncü firması Maketsan’la çalışarak kaliteye,güvene ve iş ahlakına ne denli önem verdiğini ortaya koydu. Birinci sınıf malzeme ve işçilikle 20 günde tamamladığımız bu modeli 1/150 ölçekle tasarladık. Uzman kadromuzun titiz çalışması sonucu otomasyon,ışıklandırma ve peyzaj dahil her detayıyla göz dolduran bu projeyi maket sektörüne kazandırmış olmaktan dolayı gurur duyuyor ve yeni projeler için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Maketsan Dap Yapı Ortaklığı Başarıyla Sonuçlandı

Devamını Oku

TASARIM DEVİ SINIR TANIMIYOR...


Kule İzmir Maket Projesini Teslim EttikMaket model yapımında ilklerin öncüsü olan Maketsan, sıra dışı projelere damgasını vurmaya  devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi İzmir’de yer alan bu projede müşterimiz Adnan Kazmaoğlu için a kalite malzeme ve benzersiz işçilikle sıra dışı bir tasarım hazırladık. Her detayıyla hayranlık uyandıran  bu modelde  1/1000 ölçekle çalıştık ve 5 günlük yoğun emeğimizin sonunda iş ahlakımız,ileri teknolojimiz ve yenilikçi politikamızla bir kez daha farkımızı ortaya koyduk.

Devamını Oku

EN İYİLERİN TERCİHİ MAKETSAN...

İnşaat sektörünün yükselen değeri Sinpaş Gyo bu projesinde model maket yapımında kalitenin,güvenin ve yenilikçi tasarımın tek adresi olan Maketsan’la çalışmayı tercih etti. Ankara’ya kazandırdığımız bu maket modelinde 1/140 ölçekli tasarımı seçtik ve 30 günlük titiz ve bir o kadar da yoğun bir çalışmanın sonunda teslimatımızı yaptık.Tüm Türkiye ve dünyada Maketsan markasını taşıyan projelerle sizlerle buluşmaya devam edeceğiz.

Sinpaş Gyo Maket Projesini Tamamladık

Devamını Oku

MAKETSAN’DAN İSTANBUL’UN İNCİSİNE YAKIŞIR PROJE…

Maket sektörüne adım attığımız günden bu yana birçok başarılı projeye imza atmanın gururunu yaşadık.Aydınlı Grup,Metal Yapı,Vizyonlife ve Arke Ortaklığı ile bu başarılara bir yenisini ekledik.İstanbul’un incisi Florya’da yer alacak olan bu projemizi 1/150 ölçekle 40 günlük itinalı bir çalışmanın sonunda bitirdik.Yeni fikirleri takip etme ve ileri teknolojiyi kullanma konusunda öncü olan firmamız mükemmel işçilik ve kaliteli malzeme ile otomasyonşıklandırma ve peyzaj dahil tüm detayları titizlikle hazırladı ve maket sektörünün lideri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Devamını Oku

DEVLER BU PROJEDE BULUŞTU

İnşaat sektörünün devi Ağaoğlu Bakırköy’deki bu projesi için kendi sektöründe bir dev olan Maketsan ile çalışmayı tercih etti.30 günlük itinalı ve bir o kadar da keyifli bir çalışmanın ürünü olan Ağaoğlu Bakırköy 46 projesini 1/150 ölçülerinde detaylandırdık.2013 ün son ayında maket sektörüne kazandırdığımız bu benzersiz proje için prensiplerimiz gereği yine birinci sınıf malzeme ve son teknoloji aletler kullandık.Özel tasarım bu projede ilklere imza atan Maketsan her detayı dikkatle ve büyük bir özenle hazırladı.İlklerin öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz.

Devamını Oku

BİR DÜNYA MARKASI MAKETSAN

BİR DÜNYA MARKASI MAKETSAN

B u projemizin müşterisi SET YAPI bizden güvenli bir şekilde taşınabilir ve kolayca monte edilebilir bir maket istedi. Küçük parçalar halinde,1/100 ölçülerinde tasarladığımız bu maket modeliyle kalitemizi ve maket yapımındaki uzmanlığımızı yurt dışında da sergileme imkanımız oldu.Gerçek detaylarla ve birinci sınıf materyallerle ürettiğimiz bu makette de her zamanki gibi otomasyon,ışıklandırma ve peyzaj için de itinalı bir çalışma yaptık. 25 günlük titiz ve bir o kadar da keyifli çalışmamız sonucunda Maketsan adına yakışır bir projeyi daha maket sektörüne kazandırdık.

Devamını Oku

MAKETSAN SULTANBEYLİ DE…

Maketsan Sultanbeyli Avm Maket Projesini BitirdiMAKETSAN SULTANBEYLİ DE…

Müşterimiz Tuna Gyo İstanbul’un gelişen yüzü Sultanbeyli’deki avm projesi için bizi tercih etti.1/150 ölçekle tasarladığımız bu makette lazer kesim makinelerle ve son teknoloji aletlerle çalıştık.Uzman kadromuzun 25 günlük itinalı ve bir o kadar da keyifli çalışmasının sonunda bu benzersiz projeyi de maket sektörüne kazandırdık.Otomasyon,ışıklandırma ve peyzaj dahil tüm detaylarını büyük bir özenle hazırladığımız bu projeyi maket sektörüne kazandırmış olmaktan dolayı gururluyuz.Maket sektörünün lider firması olan Maketsan ilklere imza atmaya devam edecek…

Devamını Oku
    1 - 2 -    Sonraki
   
Google+